خدمات آسانسور خدمات آسانسور

دنیای کلاسیک

معرفي سايت آپ رايز خدمات آسانسور

آسانسور و پله برقي

در دنياي پيشرفته امروزي و با توجه به شيوه زندگي در كشورها و شهرهاي مدرن، آسانسور و پله برقي جزو وسايل بسيار ضروري به شمار مي آيد. با افزايش جمعيت و نقل مكان افراد به شهرها، شهرسازي پيشرفته به سوي برج سازي سوق داده شد.

 به معني بررسي، بازديد و كنترل و كليه قطعات آن در دوره هاي منظم و نظارت بر نحوه كاركرد سيستم پس از زمان نصب و شروع به كار به طور مستمر است. لذا سرويس و نگهداري آسانسور از اهميت ويژه اي برخوردار مي باشد.

آسانسور به دليل اينكه با جان انسانها سر و كار داشته هر گونه غفلت از بازرسي مرتب و منظم سيستم، خطرات جاني را به همراه خواهد داشت.

از اينرو با توجه به اهميت موضوع، سرويس آسانسور بصورت دوره اي و در فواصل منظم ماهيانه با توجه به ميزان كاركرد آن ضروري است.

چنانچه آسانسور در محيط هاي شلوغ و پر ازدحام واقع شده و بصورت مداوم و ۲۴ ساعته مورد استفاده قرار مي گيرد زمان سرويس و نگهداري بايد كمتر از يك ماه در نظر گرفته شود. نكته مهم در سرويس دوره اي استفاده از افراد متخصص و ماهر در اين رشته است.

در شرايط كنوني تعويض و حتي تعمير اغلب داشته هايمان پرهزينه بوده و در عمل امكان پذير نبوده و نيازمند بيمه مي باشد و در شرايط اقتصادي حال حاضر و باتوجه به تحريم ها و وضعيت ارزي كشور تمامي صنايع و وسايل مصرفي نيازمند سرويس و نگهداري ، تعمير و نگهداري ، استانداردسازي و بيمه مي باشد.

حال خدمات آسانسور نيز از اين قائده مستثني نمي باشد.و با توجه به ارتباط مستقيم با جان افراد كليه ساختمان ها نيازمند سرويس و نگهداري آسانسور و بيمه آسانسور مي باشند.

مجموعه آپ رايز كسب و كاري مبتني بر فضاي وب بوده كه براي برطرف ساختن نقاط ضغف صنعت آسانسور و پله برقي راه اندازي شده است . گروه برنامه ريزي آپ رايز با استفاده از داده هاي آماري معتبر دريافته است كه پرتكرار ترين خدمات مورد نياز در صنعت اسانسور موارد زير هستند :

- سرويس و نگهداري آسانسور و پله برقي
- تعمير خرابي هاي آسانسور و پله برقي
- بيمه
- آموزش

اگر شما هم قصد داريد خدمات بالا را در كوتاه ترين زمان و با استفاده از تكنسين هاي آموزش ديده و معتبر و  به صورت آنلاين انجام دهيد ، آپ رايز  را نصب كنيد و تمامي كارها را تنها با چند كليك ساده انجام دهيد و الباقي مسير  را به آپ رايز بسپاريد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1397/9/28 ساعت: ۱۱ توسط:classicworld :