دنیای کلاسیک دنیای کلاسیک .

دنیای کلاسیک

ایران توشه مرجع آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور

وب سایت های آموزشی زیادی هستند که می توانند کمک شایانی به دانش آموزان در زمینه یادگیری مسائل درسی نمایند. یکی از این وب سایت ها وب سایت ایران توشه می باشد. این وب سایت با دسته بندی های مختلف قصد دارد به عنوان مرجعی کامل برای دانش آموزان باشد.

بخش انگیزشی

نکته حائز اهمیتی که می تواند این وب سایت را از سایر رقبای خود متفاوت سازد، مطالب انگیزشی و فیلم های انگیزشی می باشد. به طور معمول وب سایت های دیگر تمام تمرکز خود را بر روی مسائل آموزشی قرار می دهند غافل از اینکه داشتن انگیزه کافی نیز می تواند در ارتقای سطح کیفیت یادگیری دانش آموز تأثیر بسزایی بگذارد. این وب سایت با قرار دادن مجموعه ای از کلیپ و متون انگیزشی قصد ایجاد روحیه در دانش آموز دارد.

بخش نمونه سوالات و جزوات درسی

یکی از بخش هایی که اکثر دانش آموزان به طور معمول به دنبال آن هستند، بخش جزوات و سوالات درسی می باشد. دانش آموزان با دسترسی به مجموعه ای از سوالات می توانند میزان یادگیری خود را محک زده و آمادگی خود را برای امتحانات مدرسه و سراسری فرآهم نمایند.

در مورد جزوات درسی، وب سایت ایران توشه می تواند منبع کاملی از جزوات مدارس برتر و برگزیده باشد. دانش آموز با دسترسی به این جزوات و مطالعه آنها می توانند خود را برای آزمون نهایی یا همان کنکور آماده سازد.

سوالات کنکور سراسری

بهترین روش آمادگی برای افرادی که قصد شرکت در آزمون سراسری دارند مطالعه سوالات کنکورهای قبل می باشد. این مسئله می تواند داوطلب را با سوالات پرتکرار آزمون ها آشنا سازد. وب سایت ایران توشه سوالات تمامی دوره های آزمون سراسری را در یک بخش جداگانه در اختیار کاربران خود قرار داده است.

بخش اخبار

تنها نیاز یک دانش آموز و یا یک داوطلب دسترسی به جزوات و نمونه سوالات نیست بلکه باید از اخبار حوزه آموزش نیز مطلع باشد تا بتواند برنامه ریزی دقیقی را مخصوصاً کنکور خود نماید. اخباری اعم از تاریخ ثبت نام و برگزاری آزمون ها، تغییرات در روند برگزاری امتحانات و کنکور، تغییرات مرتبط با حوزه آموزش و مدارس و... در این وب سایت در اختیار کاربران قرار می گیرد تا آنها از آخرین اخبار این حوزه مطلع گردند.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۷:۰۴:۴۶ توسط:مدیر سایت موضوع: نظرات (0)